Okul İçin Tüyolarİlk yorumu sen yap!

Yazar : Admin
Tarih : 01 Eyl 2012


Okulda pek çoğunuzun işine yarayacak okul tüyoları, özellikle genç kızlar için oldukça faydalı olacak.
*Okulda eteğinizin altından kalın veya orlon çoraplar yerine ince okul çoraplarını giymeyi tercih edebilirsiniz.
*Her kız öğrencinin çantasının bir bölümünde mutlaka yedek çorap bulunmalı. Olası durumları göz önüne aldığımızda bu çok işinize yarayacaktır.
*Okulda aksesuar kullanımı, okul kurallarına aykırı. Genç kızlar bu konuda biraz şanssız olabilirsiniz. Fakat saatler kurtarıcınız olabilir çünkü okulda izin verilen tek aksesuar saat. Seçeceğiniz saatle de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.
*Okulda külotlu çorabınızın üzerine babet gibi ayakkabılar giymeniz pek hoş bir görünüm sağlamaz. Bu sebeple spor ayakkabıları daha çok tercih etmelisiniz.
*Genç kızların bir zamanlar severek kullandığı tozlukların modası artık geçti. Okulda tozluk kullanmaktan kaçınabilirsiniz.
*Bu tüm öğrenciler için ilginç bir bilgi olabilir. Sınavınız olacağı zaman ders çalışırken sakız çiğnerseniz ve sınavda da aynı tür sakızı çiğnerseniz, çiğnediğiniz sakız size çalıştığınız bilgileri hatırlatacaktır.
*Defter seçimini pek çoğunuz önemsemeseniz de bu sizin derslerinizi de etkileyecek öenmli bir faktördür. Çünkü hoşuna giden, severek aldığınız güzel bir defter sizin çalışma arzunuzu daha da artıracaktır.
*Okulun kurallarından biridir, okula makyajlı gidilmez. Ve hiçbir öğrenci de okula makyaj yaparak gidip öğretmenlerden azar işitmek istemez. Fakat çok belli olmayan dudak koruyucularından faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar İçin Öneriler başlıklı makalemizde deri ceket, desenli topuklu ayakkabılar ve yandan çizgili pantolonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Okul İçin Tüyolar ile Benzer Yazılar
Reklam Alanı

Yorum Yapmak İster misin?